Hakkımda

Merhaba,

Şubat ayının 9. günü.. Saatler yaklaşık olarak 05:00 civarını gösterirken dünyaya gelmişim.. Sene ise,  1992’i gösteriyormuş. Doğmak için seçilebilecek en yanlış zamanlardan olsa gerek.. Erzurum’un tam olarak en soğuk aylarını yaşadığı; ayrıca herkesin uykuda olduğu ve şuan hiç kimsenin, Babaannesinin ‘Samet’ ismini vermek isteyeceği çocuğu beklediğini sanmıyorum.

Samet Daştan. 1992 Erzurum doğumluyum. Dadaşım ve böyle olmaktan çok mutluyum. İklimi sert, insanı mert olan Erzurum’da yaşamak benim için bir keyif.. Her sokağında ayrı bir an’ım, her mekanında farklı bir yaşanmışlık olan; her dönem yanınızda mont gezdirmeniz gerekse bile, birkaç dostun sıcak lafıyla ısınabileceğiniz tek şekerli çayınızı yudumlamak için adım başı görebileceğiniz çay ocakları ve samimi ortamlar, sizlere tüm bu olumsuzlukları unutturabilir.

Lise eğitimimi Turizm Lisesi olarak almak, -her ne kadar istemeden gitmiş olsam da- bana kattıklarıyla oldukça keyifli yıllar olmasını sağlamıştı. Turizm sektörüne olan bağlılığımı üniversite yıllarında da yaşadığım gibi, şuan Atatürk Üniversitesi, Turizm Fakültesi 3. Sınıf Öğrencisi olarak kanıtlamaktayım.

Hayatımın büyük bir çoğunluğunu, müzikle geçirsem de, benim için önemli olan birçok durum ve hoşlandığım sayısız hobi var. Örneğin; araba kullanmak, yataktan kalkamamak, okula geç kalmak, gece yatmayıp, sabah kalkmamak ve daha sayamayacağım sayısız güzellikteki hayatıma birde; özel bir şirkette içerik sorumlusu olarak devam etmem ekleniyor. Bakarsanız uykusuz bir yaşam geçirmemin asıl nedeni de tam olarak burada başlıyor..

Home Ofis çalışmak, çocukluktan beri hayalimdi ve ben tercihimi bu yönde yaptım. Gitarım, bağlamam yanıbaşımda, çalıştığım iş ise, tam karşımda. Başka ne isterim ki? Elbette ki, mutlu bir aile yaşantısı ve güzel bir ilişki..

Dünya tatlısı ailem ve dünyalar güzeli sevgilimle monotondan uzak, eğlenceli bir hayata sahibim. Hız tutkum ve müzik sevdam kadar, sevdiğimden de vazgeçmem.

Düşüncelerimi yazıya dökmekten de, en az müzik kadar önemli benim için. Bu yüzdendir; bu sayfayı açarak, sizlere elimden geldiği, kalemimin döndüğü kadarıyla paylaşımlarda bulunup, keyifli anlar yaşama hevesim.. Yazmak, karşı tarafa geçiyorsa bir sanattır. Kalemi eline alan herkes yazabilirken, okuyanların keyif alması büyük bir başarıdır..

Başarımı paylaşmak isteyen dostlarıma seslenirken, ‘Karışık Dünyadan, Temiz Bir Sayfa’ vaat ediyorum..

Sevgilerimle,